POZASTAVENO!

Duben 2011

POZASTAVUJI...:(

17. dubna 2011 v 20:14 | Đenča |  My life
Je mi líto, ale pozastavuji můj blog na neurčitou dobu. Jak jste si asi všimli, teď jsem tu dlouho nebyla jednak nemám čas a taky už nevím co psát. SBénka si mě klidně mohou smazat, ale možná se někdy na blog vrátím a znova s ním ¨začnu¨... Tak se mějte a ještě jednou se moc omlouvám. Đenča..:)

Venku

9. dubna 2011 v 21:18 | Đenča |  My life
Hojkyy... Dneska jsem byla opět na koních. Jeli jsme ven na vyjížďku v pořadí Já a Patricie, Lucka a La Veta, Dušan s Tarou a Barča se Sunny. Patricie byla na vyjížďce naposledy někdy v lednu, takže byla dost živá. Sunny si taky poskočila (dost), ale jinak bylo vše OK. Domů jsme se vrátili v pořádku i když jsem já a Barča málem spadly. - Paty vyhodila zadníma nohama do vzduchu a já přepadla dopředu. To samé i Sunny. - Koně jsme vyházeli a pak šla ještě jezdit Lucka na Elittě. Docela jim to šlo. Skočily si i ňákej ten skok. Vrátila jsem se domů a vzala Brainyho na procházku. Pak jsme si skočili přes mini balík a šli jsme domů. Tak to by byl dnešek, mějte se... Đenča:o)

Back

4. dubna 2011 v 20:28 | Đenča |  My life
Po delší době sem tu. Vrátím se trochu zpět > sobota (2.4.)
S Patricií jsme celý týden trénovaly a v sobotu jsme vyrazily do stáje Manon - Suchá u Litomyšle na ZZVJ. Patricii jsme ráno zapletly hřívu a pořádně ji vyhřebelcovali. Připravili jsme věci a vyrazili. Průběh zkoušek nebudu do podrobna vypisovat...
Byla jsem dost nervózní. Nejdříve se předvádělo koně na ruce. To jsem prý měla nejlepší. Dohromady nás bylo 21 jezdců. Potom se jela drezura Z1. Ta se nám taky povedla. Pak jsem šla psát test a nakonec byl parkur. Test sem napsala za jednu chybu, ale na parkuru se mi tolik nedařilo. Všechno bylo v pohodě, ale místo 3 cvalových v distanci jsme s Paty udělaly 2 a po jednom křížku mi Patricie nacválala na blbou nohu. Ale i tak mi to uznali a tak jsem zplnila zkoušku základního výcviku jezdce. To by bylo vše ze soboty. Mějte se... Đenča:o)

Já a Patricie. Naše ZZVJ.