POZASTAVENO!

Leden 2011

Soustředění - 1. den

29. ledna 2011 v 18:01 | Đenik |  My life
Ahojky!
Tak máme za sebou první den našeho soustředění s J. Papouškem.
Teď abych vám vysvětlila kdo to je, o čem to je, apod...co? Abych to tu nemusela vypisovat, napíšu vám aspoň adresu webových stránek našeho klubu >
http://www.jk-polsko.estranky.cz/
Dozvíte se tam něco o našem klubu, koních, trénincích a můžete si i prohlédnout galerii fotek ze závodů, výběhů, tréninků apod...
1. den sem já nejezdila. Z našeho klubu jezdili pouze Lucie Šebková (moje trenérka), Dušan Kolařík a Bára Hrycová. Barča je asi o 4 roky starší než já a jela na Patricii. Dušan jel se Sunny J a s Tarou. Lucka si vzala La Vetu. Já pojedu až zítra. Dnes se cvičily řady skoků za sebou (gymnastika), zítra bude nejspíš parkur.
Moc se na zítřek těším. Beru Patricii... tak ahojky! Đenik=o)
Koník
zdroj: http://kone-461.maxportal.cz/inzerat/7753/irsky-tinker-milujici-kone-na-prodej

I haven´t got any good ideas!

26. ledna 2011 v 20:42 | Đenik |  My life
Jo..jak je to v nadpisu. Na blog chodím sice každý den (skoro), ale už mi začínaj docházet nápady na články. Většinou píšu něco ze života, články o koních atpd.. Ale jinak už nevím co jiného psát?! Mohla bych dělat nějaké soutěže, ale za 1. Nevím jestli se někdo vůbec přihlásí.. 2. Kdybych dala datum na ukončení soutěže, nikde nemám zaručeno, že ten den na PC budu moct a jestli budu mít čas... No, a právě v tom to asi je! Nemůžu naslibovat ¨horydoly¨ a pak stejně na to nemít čas.. Neříkám, že blog budu rušit..to ani nemám v plánu ( v dubnu mu budou 2 roky:o]), ale noo.. nechcete mi helpnout s nějakým návrhem na blog? Adresa stejně není trvalá..jakože např. www.kone.blog.cz tudíž blog je hlavně o koních..ale v tom mám tu výhodu. Téma blogu můžu kdikoliv změnit:o)
...
Jinak dneska zas koně a už tenhle víkend soustřeďko. Už se nemůžu dočkat..;o) Tak pa.. Đenik:o*
PS: A budu moc ráda, když mi pomůžete:o)
Déčko
zdroj: http://veronikaveronika.blog.cz/

24. 1. - Kuky :o]

24. ledna 2011 v 19:51 | Đenik |  My life
Ahoj. Dneska jsme byli se školou v kině na KUKY SE VRACÍ! Já jsem to sice viděla, ale tak nevadí. Celou hodinu a půl jsem ten film natáčela na mobil. Ani nevim proč?! Možná kvůli tomu, že jsem to už viděla a tak mě to moc nebavilo.
Jinak po škole jsem byla zase na koních. Dneska jsem jezdila na Patricii. Cvičily jsme drezuru.
No nic.. jdu si dělat d.ú. Tak se mějte. Đenik♥
Kuky
zdroj: http://javahry.me/

Đne$ - ♥♫♪♀☼☻☺

22. ledna 2011 v 11:22 | Đenik |  My life
Supér. Už tu je zas víkend! U nás zase sněží..to je na potvoru. Ono prostě nasněží taková malinká vrstva a pak to odtaje. Nastěží a odtaje..a to pořád dokola:o) Jak v blázinci=oD
A jak jinak je? U mě docela dobře..
Už nevim co mám psát..tak snad jen čaukýs! Đenik=o*
Sněhová vločka
zdroj: http://www.predskolaci.cz/

20. 1. 2011

20. ledna 2011 v 21:23 | Đenik |  My life
Ahoj.
Tak nemám moc dobrou zprávu (spíš pro sebe než pro vás)... Z tý matiky sem dostala za dvě tudíž mám na vysvědčení 2(+). CHJO! Sem myslela, že na vízo to vytáhnu na 1. Škoda!:o/ Ále.. mohla sem taky dostat klidně aj něco horšího.;o)
...
ZPÁTKY K NORMÁLU!
Jmenujem se ĐenikTerik... tak tedy já budu Đenik
A Terka jen Terik...doufám, že ji to nebude vadit:o)
Takže affínka nemusí nic řešit. A vlastně Terka taky ne:o]
Tak pa.. Đenik=o*
Dance
zdroj: http://dablik0210.blog.cz/

Yeah!

19. ledna 2011 v 21:34 | Đenik |  My life
Čauký! Tak sem nakonec vyhrála z tý olympiády 3.-5. místo...ona to učitelka takle dala asi proto, abychom se nehádali:oD Tak naštěstí nikam nejedu (okres), ale zároveň sem ráda za takové umístění;o)
Dneska sme psali čtvrtletku z matiky! Snad to dopadne dobře (doufám):o*
Tak se mějte, musim si jít chystat školu. Tak pa..Đenik♥
Smile
zdroj: http://mr-yarda.eu/

English

18. ledna 2011 v 19:10 | Đenik |  My life
Čauky!
Japak je? Dneska sme měli ve škole ňákou ¨angl. olympiádu¨! OMG..to víte, prej učitelka: ¨No ono to je dobrovolný takže s tebou můžu počítat že?¨..no a už sem tam zapsaná!!:D Ona to takhle dělala všem..XD Ikdyž jí třeba řekli, že tam nechtěj:)) No prostě LOL..;)
Probíhalo to asi tak, že sme si vylosovali čísla pořadí. Pak sme si vždycky po jednom sedli před učitelku a měli sme říkat (anglicky) něco o sobě, otázky, odpovídat apod.. Nervy sem měla. Je to vlastně něco jako taková soutěž. První 2 postoupí a pojedou někam...?(a to já nechtěla):D To je asi tak vše k ¨ájině¨!x)
Tak se tu mějte...papa Đenik☺
knížky
zdroj: http://www.bazant-anglictina.cz/

WeekEND!{2}

16. ledna 2011 v 19:19 | Đenik |  My life
Čauec!
Tak, a máme zas po víkendu. Tentokrát moje kamarádka spala u nás. Přijela v pátek a byla u nás až do neděle.
V sobotu večer sme měli vystoupení na Hasičském plese.
V neděli, ještě před tím, než moje kamíí odjela, sme byli venku s Brainym. Taťka chtěl vylít ze sudu vodu, ale z něho vyklouzl jen veliký kus ledu. Já s Lenčou sme ho hned začali zkoumat:D Potom sme ale museli jít na oběd.
Po obědě Lenča odjela a já šla na koně. Jeli sme po dlóóuhý době ven na vyjížďku. Pak jen dom a...úkoly (CHJO) > zítra zas škola. Tak pa, Đenik:o*
zima
zdroj: http://osud.wordpress.com/2010/12/12/ceka-evropu-nejchladnejsi-zima-za-poslednich-tisic-let/

Schooler

13. ledna 2011 v 15:25 | Đenik |  My life
Čauký. Píšu ze školy. Před chvilkou jsme byly vynášet tetrapaky, zametat dvůr a pak rovnat sběr papíru. Máme totiž ¨PRčKY¨...pstě nuda! Teď máme hoďku na PC a můžeme si dělat co chcem:o] Jinak dneska učíme do 4 takže pohoda(ironie):oD Tak pa. Đenik♥

WeekEND!

9. ledna 2011 v 12:59 | Đenik |  My life
Čuskýý. Teď sem se vrátila od kamíí. Byla sem u ní přes víkend. Zítra zase škola co?! Nj.. dneska jdu skákat (koně). Tak uvidíme jak to půjde.
Terka jede na lyžák, tak tu asi týden nebude:o[ Snad si to užije. Já jedu až někdy v únoru. Beru si ¨prkno¨.. doufám že se nezabiju. Dlouho sem na něm nestála a ještě k tomu si půjčuju bráchovo - na kterém sem nejezdila nikdy:))
Jinak sem se už rozhodla ohledně přezdívek. Protože já ráda používám ALT, tak sem Terce vymyslela přezdívku, ale ona nevěděla jak se dělá.. tak sem jí trochu zjednodušila.
Já sem byla Đenđ@ > teď sem jen Đenik
Terka byla T€rk@ (nebo tak ňák) > teď je T€rik
Vysvětlivky (návod): Đ = pravý ALT držíš a zmáčkneš písmenko d
€ = pravý ALT držíš a zmáčkneš písmenko e
Snad to Terce pomůže.=o] Tak pa Đenik♥
klavesnice 2
zdroj: http://www.plastika.cz/foto/show.php?picture=klavesnice-arabska&title=Arabsk%FD+potisk+kl%E1vesnice&lang=cs